Результати поетичного конкурсу «О слово рідне, хто без тебе я!»

Протягом місяця з 21 березня по 23 квітня 2021 р. у Подільському державному університеті вперше дистанційно відбувся поетичний конкурс «О слово рідне, хто без тебе я!», приурочений Всесвітньому дню поезії та до Дня авторського права.

Мета даного заходу - сприяння у розкритті таланту та розвитку творчої особистості здобувачів та науково-педагогічних працівників; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризації національного літературного надбання; виховання любові до української мови та до України.

У конкурсі взяли участь здобувачі, лаборанти, викладачі – усі, хто сприяє народженню поетичного слова…

Склад журі сформований із майстрів-професійних:

Ольга Прокопова – заступник директора центру виховної роботи і соціально культурного розвитку, кандидат педагогічних наук, доцент ПДУ, Голова журі.

Інна Семенків – викладач вищої категорії режисерських дисциплін К-ПККіМ, режисер народного театру МБК.

Неля Лещинська – керівник творчого об'єднання «ЛІРА», поетеса, композитор.

Валерій Свереда – режисер, постановник, засновник та керівник народного театру-студії «ЛІНК» К-ПМБК.

22-23 квітня на офіційних сторінках соціальних мереж Facebook, Instagram, YouTube Подільського державного університету усі бажаючі матимуть змогу переглянути декламування авторських поезій.

24 квітня відбудеться оцінювання конкурсантів й нагородження дипломами. Керівники учасників та навчальні заклади отримають подяку за сприяння в організації даного заходу.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку