Регіональна зустріч рад молодих учених Хмельницької області

Рада молодих учених при МОН України 19.02.2021 р. провела регіональну зустріч рад молодих учених Хмельницької області на базі Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Представляла Подільський державний аграрно-технічний університет в.о. голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених, асоційований член РМУ при МОН, канд. вет. наук Юлія Горюк.

На зустрічі голова Ради молодих вчених при МОН Олеся Ващук та асоційований член Ради Андрій Хорольський презентували діяльність РМУ при МОН України. Представники від вишів розповідали про діяльність рад молодих вчених у Хмельницькій області.

Учасники активно обговорювали можливості та виклики в діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема, дискутували про важливість популяризації науки у соціальних мережах, що дає можливість донести до молодого покоління наскільки популярно і престижно на сьогоднішній день бути науковцем.

Юлія Горюк
в.о. голови Наукового товариства студентів,
аспірантів, докторантів і молодих учених