Профорієнтаційний онлайн-інформатив «Свідомий вибір»

Відповідно до плану виховної та профорієнтаційної роботи  фахівцями Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДАТУ (Альоною Куземою, Марією Мазуренок, Володимиром Мазуренок, Ростиславом Мазуром, Анастасією Ітомліною-Напорчук) з 25 січня по 08 лютого 2021 року проведено профорієнтаційний онлайн-інформатив «СВІЙДОМИЙ ВИБІР». Учасниками заходу також були Наталья Ільєва – фахівець з профорієнтації Кам`янець-Подільського міського центру зайнятості та Андрій Зеленський – заступник відповідального секретаря приймальної комісії ПДУ (ПДАТУ).

Інформатив організовано з метою надання допомоги випускникам шкіл та коледжів у професійному самовизначенні. Під час заходу розкрито такі теми, як  мотиви вибору професії, відповідність професії типу темпераменту й характеру; професійні тенденції сучасності; умови і переваги вступу до ЗВО (на прикладі профорієнтаційних матеріалів ПДАТУ (ПДУ)).

На участь у заході зареєструвалося 740 учасників з очікуваннями дізнатися мотиви вибору професії, більше про майбутню професію, відповідність професії певному темпераменту, поглиблено ознайомитися з професійними тенденціями сучасності, дізнатися умови та  переваги вступу до конкретного ЗВО (очікування взято із реєстраційних анкет учасників інформативу).

Інформатив носить відкритий характер і є безкоштовним для перегляду на офіційних сторінках ПДАТУ у Фейсбук, Інстаграм та Ютуб-каналі з 25 січня по 08 лютого 2021 року.

Матеріали доступні за посиланнями:

1 заняття http://surl.li/jvmq

2 заняття https://youtu.be/cJh8YcKBBmc

3 заняття https://youtu.be/_8rq6PU13Vw

4 заняття https://youtu.be/i56Bf6fe8JU

5 заняття http://surl.li/kbco

Кожне заняття включало в себе теоретичну (інформаційну частину), доповнену відеоматеріалами та практичну частину (робота над завданнями).

Сподіваємося, інформація стала корисною для випускників шкіл та коледжів.

Директор центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
А. Кузема