ПДАТУ став асоційованим членом Мережі Університетів Чорноморського Регіону

23 лютого 2021 року відбулася чергова сесії Виконавчого комітету Мережі Університетів Чорноморського Регіону (BSUN). Під час сесії генеральний секретар Мережі, професор Еден Мамут оголосив рішення Комітету від 27 листопада, згідно якого Подільський державний аграрно-технічний університет прийнято асоційованим членом BSUN. Професор Мамут радо привітав колектив університету з таким досягненням.

Під час сесії наш університет представив ректор, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Володимир Васильович Іванишин, який подякував членам Виконавчого комітету Мережі Університетів Чорноморського Регіону за довіру і можливість бути асоційованим членом. Особисту вдячність за позитивну рекомендацію висловлено професору Сергію Бєлікову – ректору Національного університету "Запорізька політехніка", який координує діяльність ЗВО України, асоційованих у BSUN.

Професор Іванишин розповів історію становлення нашого закладу вищої освіти, його основні здобутки, переваги серед інших університетів, а також окреслив перспективні напрямки співпраці з членами BSUN. Було наголошено на основних напрямках наукових досліджень, в яких вже задіяні наші науково-педагогічні працівники, зокрема і в міжнародних проектах. Ректором, було зауважено, що в університеті зберігається світовий генофонд роду Гречка і в цьому напрямку також постійно ведеться наукова робота. Було оголошено про можливості університету з підготовки фахівців різних спеціальностей, а також наукових кадрів. Вагомою є співпраця з більш ніж 60-ма освітніми і науковими установами світу.

Після виступу Володимира Васильовича Еден Мамут додав, що існуючий потенціал ПДАТУ в напрямку академічних та наукових досліджень додасть ще більшої цінності в діяльності BSUN. Також було заслухано виступи представників ЗВО Азербайджану, Вірменії, Греції, Туреччини, України. Було представлено список спільних проектів і подій, які будуть реалізуватися членами Мережі Університетів Чорноморського Регіону протягом поточного року.

По завершенню генеральний секретар, професор Еден Мамут наголосив, що не дивлячись на виклики спричинені епідемією коронавірусу, які постали перед освітньо-науковою спільнотою світу, Мережа продовжує розвиватися і успішно реалізує свої проекти. Крім цього, асоційованими членами було обговорено можливість наступної сесії, яку заплановано провести в онлайн форматі.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ПДАТУ