Пам`яті Даниленка Анатолія Степановича (1953-2021)

Колектив Подільського державного аграрно-технічного університету глибоко сумує з приводу смерті Даниленка Анатолія Степановича – ректора Білоцерківського національного аграрного університету, доктора економічних наук, професора, академіка НААН України, який відійшов у вічність 06 лютого 2021 року на 67 році життя.

Народився Анатолій Степанович 4 березня 1953 у селі Карапиші Миронівського району Київської області.

За освітою — ветеринарний лікар. Закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут, також Уманський педагогічний інститут ім. П. Г. Тичини.

Обирався депутатом України ІІ скликання (1994—1998 роки), очолював комітет Верховної Ради України з питань агропромкомплексу, земельних ресурсів та соціального розвитку села. Голова Черкаської обласної державної адміністрації (1998—1999 роки).

З 2008 року очолив рідну Alma mater – Білоцерківський національний аграрний університет.

За значний вклад у розвиток аграрного комплексу України був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ст., Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Заслужений працівник сільського господарства.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колективу БНАУ.

Вічна пам`ять померлому…

Ректор, професор,