32316, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12

Роковини 38-мої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Студенти Подільського державного університету провели різдвяну благодійну акцію «Колядуємо на ЗСУ!»

Навчальний семінар Молодіжної ради профспілки працівників АПК України: «Розвиток молодіжного профспілкового руху в умовах воєнного стану. Досвід та перспективи»

Молодіжний тематичний квест до Міжнародного дня студента

Інформаційна гігієна у соцмережах, маніпуляції й дезінформація: для студентів Подільського державного університету провели тренінг із медіаграмотності

Данська підтримка відкриває нові горизонти для жіночого руху в Профспілці працівників АПК України

Актуальні питання навчання та побуту: відбулася чергова зустріч ректора із студентським активом.

День захисників та захисниць України: Шануємо пам’ять полеглих Героїв…

Профком університету долучився до вітань наших освітян.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

ПДУ в FACEBOOK