Захист звітної-документації за результатами проходження виробничої практики студентами денної форми навчання спеціальностей 211- «Ветеринарна медицина», 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

18 вересня 2019 року на факультеті Ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся захист звітної-документації за результатами проходження виробничої практики.

За період практичної підготовки здобувачі вищої освіти спеціальностей 211- «Ветеринарна медицина» набули навичок з лікування та профілактики хвороб заразної та не заразної патології, 204 - «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» з виконання робіт виробництва та переробки продукції тваринництва у провідних господарствах різних форм власності Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської областях.

Значна кількість здобувачів вищої освіти проходили виробничу практику на філіях кафедри - Хмельницька державна районна лікарня ветеринарної медицини, Клініка ветеринарної медицини «Фауна-сервіс» м. Кам'янець-Подільський, Клініка ветеринарної медицини «Вет-Хаус» м. Вінниця, СВК «Летава» Чемеровецького району Хмельницької області, СФГ «СИЛА» Ярмолинецького району Хмельницької області, Філія «Птахофабрика «АВІС» ПАТ Агрохолдинг «Авангард» с. Гуменці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Прес-центр ПДАТУ