У Науковій бібліотеці ПДАТУ відбулася «Літературна гостина»

30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

З цієї нагоди у Науковій бібліотеці Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася «Літературна гостина», до якої долучилися як викладачі так і  студенти університету.

Бібліотека - це один із інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність у процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Бібліотека постійно розвивається та йде в ногу з новітніми інформаційними розповсюджувачами, тож не дарма в низці проведення різних бібліотечних заходів сьогодні відвідувачів запросили провести день у бібліотеці та розповісти про це у соціальних мережах: поділитися приватними історіями, розповісти про улюблені бібліотеки, викласти фотографії і не забути поставити (хештег) #деньубібліотеці.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, Наукова бібліотека поспішає приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка та запрошує  до участі у подальших бібліотечних заходах.

Прес-центр ПДАТУ