Третє засідання Робочої групи з розвитку кінологічної служби

24 вересня 2020 року відбувся перший день третього засідання Робочої групи з розвитку кінологічної служби, в якій взяли участь представники Подільського державного аграрно-технічного університету, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України, служби безпеки України, Міністерства оборони України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України, Управління державної охорони України, Військової служби правопорядку ЗСУ, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України, Державного підприємства  «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», «Асоціації військових кінологів України» та «Кінологічного центру «Ягуар», представники всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України», а також Консультативної місії Європейського союзу в Україні.

Метою засідання було обговорення проблемних питань нормативно-правового врегулювання діяльності кінологічних підрозділів, підготовка фахівців-кінологів та службових собак, напрацювання стратегії подальшого розвитку кінологічної служби, обмін досвідом та налагодження міжвідомчої співпраці а також проведення спільних кінологічних заходів у 2021р.

Учасники засідання відвідали в/ч А2641 Збройних сил України де ознайомились із навчально-матеріальною базою щодо підготовки кінологів та службових собак, а також обговорили питання підготовки мінно-розшукових собак з викладачами-кінологами.

Продовженням засідання був переїзд Робочої групи на факультет ветеринарної  медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету. Завідувачі кафедр ознайомили учасників засідання з навчально-матеріальною базою факультету, зокрема представники Робочої групи мали можливість оглянути спеціально обладнану аудиторію для навчання кінологів на кафедрі гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України а також відвідали новостворену кафедру технології продукції тваринництва та кінології. В подальшому з доповідями виступили:

• заступник начальника Відділу організації кінологічної діяльності  Національної поліції України Красьоха Я.В.
  • керівник компоненту з питань правоохоронних органів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Луїш Мачадо
  • завідувач кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Супрович Т.М.

Робоча зустріч пройшла продуктивно та конструктивно.

Декан факультету ветеринарної медицини
і технологій у тваринництві,