Студенти-ветеринари підвищують рівень знань онлайн

Карантинні умови життя спонукають викладачів до активнішого застосування інтерактивних систем та методик, які сприяють організації повноцінного навчання. Однією з найпопулярніших у світі є система Moodle, яка надає можливість створення динамічних навчальних курсів, системи контролю й оцінювання навчальної діяльності здобувачів вищої освіти, забезпечує широкі можливості для комунікації.

Окрім того, з розвитком інформаційних технологій навчатися дистанційно стало просто. Якщо говорити про технічну частину, то найзручнішою для навчання є програми Zoom, Skype, Viber.

Саме з їхньою допомогою регулярно проводяться лекції для здобувачів вищої освіти 1 курсу навчання ОС «Магістр» факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ з дисципліни «Анатомія свійських тварин». 4 травня була проведено чергова лекція доцентом Савчук Любов Броніславівною на тему: «Будова органів чуття».

Вирізняльним є те, що попри дистанційну форму студент є активним учасником освітнього процесу й самостійно створює свою власну систему знань, використовуючи запропоновані джерела, а викладач стимулює та мотивує їх шляхом підготовки різноманітних завдань для самостійного опрацювання.

Можна назвати низку переваг такої форми освітнього процесу, зокрема: це можливість навчатися в будь-який час та в будь-якому місці; доступність навчальних матеріалів, мобільність, індивідуальний підхід.

Пресцентр ПДАТУ