Профорієнтаційна робота для учнівських та педагогічних колективів Сокирянського району

Професійна орієнтація молоді стимулює пошук найефективніших засобів підвищення профорієнтаційно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності. Так, викладачами кафедри інфекційних та інвазійних хвороб: зав. кафедри, доцентом Мушинським А. Б., доцентом Карчевською Т. М. та асистентом Горюк Ю. В. було продовжено профорієнтаційну роботу для учнівських та педагогічних колективів Сокирянського району, а саме: Сокирянської гімназії, Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни та Сокирянського вищого професійного училища.

Під час зустрічей учні довідалися про переваги навчання у нашому виші, перспективи та можливості майбутнього працевлаштування випускників. Окремою темою, яка викликала зацікавлення серед молоді, стала програма академічної мобільності, яка дає студенту можливість отримати якісну європейську освіту за обраною спеціальністю, розширити свої знання у всіх областях європейської культури, відчути себе повноцінним громадянином Європи. Також було наголошено, що у нашому навчальному закладі є можливість пройти стажування в кращих аграрних підприємствах різних країн. Стажування за кордоном надасть нові теоретичні та практичні знання, набудуть досвіду професійної діяльності, обміняються корисною інформацією із зарубіжними колегами.

Викладачі кафедри надали учням різноманітний роздатковий матеріал, в якому висвітлено характеристики кожної спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи керівництву навчальних закладів, а саме: директору Сокирянської гімназії Махібороді Джульєті Василівні, директору Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни Заришняк Одарці Михайлівні та директору Сокирянського вищого професійного училища Сумнєвичу Леоніду Васильовичу.

Прес-центр ПДАТУ