Співпраця кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу із підприємцями міста

На кафедрі обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів продовжується наукове консультування представників бізнесу з питань організації обліку діяльності.

Співпраця викладачів кафедри із фізичною особою-підприємцем другої групи платників єдиного податку з організації фінансового та податкового обліку щодо особливостей застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій триватиме впродовж поточного року в рамках договору N НКП 5/2024 від 13 лютого 2024 року.

Основні напрацювання будуть враховані в наукових роботах залучених студентів за тематикою дослідження.

Підготувала Валентина БОРКОВСЬКА