Робочі зустрічі гаранта і наукових керівників із аспірантами спеціальності 073 «Менеджмент»

У навчально-науковому інституті бізнесу і фінансів відбулося звітування аспірантів спеціальності 073 «Менеджмент», а також пройшли робочі зустрічі гаранта ОНП «Менеджмент» професора Чикуркової А.Д. і наукових керівників (Бялковська О.А., Ясінецька І.А., Місюк М.В., Корженівська Н.Л., Цвігун І.А.).

Аспіранти отримали рекомендації щодо перспективних напрямів роботи і проведення наукових досліджень, а також настанови щодо підготовки наукових публікацій у 2024 році.

Молодим науковцям була надана актуальна інформація щодо перспективи створення разових спеціалізованих вчених рад, переліку фахових видань університету, можливостей безкоштовного доступу до баз даних SCOPUS та Web of Science, електронного архіву (репозитарію), що накопичує, зберігає електронні публікації та електронні версії документів  наукового, освітнього та методичного призначення, створені працівниками, аспірантами і студентами університету, а також можливостей постійного безкоштовного доступу до них в мережі Інтернет.

Наукові керівники розповіли про особливості чергового етапу написання дисертаційної роботи. Відбувся обмін повідомленнями щодо публікаційної активності наукових керівників і напрямів наукових досліджень аспірантів.

Гарант ОНП Менеджмент

Алла ЧИКУРКОВА