Відбувся захист дипломних робіт

18-20 грудня 2019 року на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії і землеустрію факультету агротехнологій і природокористування відбувся захист дипломних робіт студентів спеціальності 193 "Геодезія і землеустрій" денної та заочної форми навчання.

Публічний захист дипломних робіт супроводжувався використанням сучасних інформаційних технологій (презентаційних програм тощо), жвавою дискусією з проблем розвитку земельних відносин, управління земельними ресурсами та моделювання сталого природокористування з застосуванням ГІС технологій. Окремі елементи дипломних робіт студентів рекомендовані до впровадження у практику діючих землевпорядних підприємств різних організаційно-правових форм господарювання.

Високий рівень захисту продемонстрували студенти Мороз С.З., Бідяк В.В., Пелипась С.М., які були рекомендовані комісією до навчання в аспірантурі.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

Прес-центр ПДАТУ