Співпраця кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування ЗВО «ПДУ» з ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут”

Наукова і міжнародна співпраця – пріоритетний напрям фахової діяльності кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування нашого університету. Наукові дослідження є важливим інструментом розвитку наукового та науково-технічного співробітництва із закладами вищої освіти, науковими установами та підприємствами. Залучення магістрів і аспірантів до науково-дослідної діяльності в університетах з метою презентації результатів їх наукового пошуку дає можливість молодим дослідникам розвинути практичні навички представлення їх дисертаційних і кваліфікаційних робіт, проведення дискусій та налагодження наукових контактів. Ці навички підготують молодого дослідника до проведення майбутніх прикладних науково-дослідних заходів у його кар’єрі.

10 квітня 2024 р. у ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут” відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Cталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення» присвячена 65-річчю ВП НУБІП УКРАЇНИ «Бережанський агротехнічний інститут».

Мета конференції – об’єднати наукову еліту для генерації нових ідей і конкретних пропозицій щодо вирішення проблемних питань сталого розвитку аграрної сфери України.

В конференції взяли участь представники із: ВШТІП Академії прикладних наук (Познань, Польща); Адміністрації Єлєни-Гури (Польща); Познанського університету економіки та бізнесу (Польща); Університету в Лакхнау (Індія); Національного університету біоресурсів і природокористування України; ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»; ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»; Хмельницького національного університету; Одеського національного технологічного університету; Одеської державної академії будівництва та архітектури; ЗВО «Подільський державний університет»; Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника; Державного біотехнологічного університету, м. Харків; Національного університету водного господарства та природокористування; Івано-Франківського національного медичного університету.

Від нашого університету долучилися до привітання з 65-річчям ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут» і роботи конференції Алла ЧИКУРКОВА, завідувачка кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування; Сергій ДІДУХ, аспірант, які представили доповідь з презентацією на тему «Дослідження ресурсного потенціалу та системи управління ефективністю на засадах синергетики».

Під час обговорення експерти конференції відзначили надзвичайну актуальність тематики дослідження і винесених на обговорення проблемних питань формування системи управління ефективністю діяльності підприємств, дослідження ресурсного потенціалу підприємств в регіональному і галузевому контексті, а також високий науково-професійний рівень доповідачів.

Завідувач кафедри

Алла Чикуркова