І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві

Всеукраїнська олімпіада із спеціальності — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі, покликана заохотити студентську молодь до вивчення окремих предметів.

Пройдений шлях від участі до перемоги або поразки надзвичайно важливий для подальшого життя. В результаті здобувач формує власне уявлення про свої можливості та самостверджується.

Так на ФВМТТ 16 квітня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (далі Олімпіади), де здобувачі показали кращі результати з відповідних навчальних дисциплін у галузі "Ветеринарія" спеціальності 211-"Ветеринарна медицина".

В результаті плідної роботи, за висновками складу журі Олімпіади було вибрано і нагороджено переможців та учасників кращих відповідей з відповідних дисциплін.

Відповідальна з наукової та міжнародної діяльності Тетяна ТОКАРЧУК