659

Синчак Микола Олександрович

Посада: асистент кафедри

: (098) 978-83-38
: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місце і дата народження:
4 березня 1996 р. в м. Борщів Борщівського району Тернопільської області


Освіта:
Повна вища. У 2019 році закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет за спеціальністю 208 «Агроінженерія» і здобув кваліфікацію магістра інженера-механіка. У 2019 році здобув кваліфікацію магістра інженера-педагога за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Викладає навчальні дисципліни:
«Інженерна та комп’ютерна графіка», Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка», «Технологічні основи машинобудування», «Основи технології виробництва і ремонту автомобілів»


Діяльність:

 • З вересня 2019 року по жовтень 2020 року – старший лаборант кафедри загальнотехнічних дисциплін Подільського державного аграрно-технічного університету
 • З жовтня 2020 року по жовтень 2022 року працював лаборантом на кафедрі технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін.
 • З вересня 2022 року по теперішній час – асистент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»

Наукові статті:

 1. М.О. Синчак, В.І. Дуганець. Діагностування рульового керування на основі моделювання / ІX Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь» 5 квітня 2023 року м. Житомир
 2. М.О. Синчак, С.Б. Слободян. Застосування композиційних матеріалів для відновлення деталей валів / ІX Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь». 5 квітня 2023 року м. Житомир
 3. М.О. Синчак, С.Б. Слободян. Дослідження процесу отримання композиційних матеріалів на основі сплавів з алюмінію / ІX Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь» 5 квітня 2023 року м. Житомир
 4. Д.О. Бай, М.О. Синчак Сучасні методи перевірки герметичності системи охолодження двигунів / ІX Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь». 5 квітня 2023 року м. Житомир
 5. М.О. Попко, М.О. Синчак Моделювання можливих несправностей коробки переміни передач вантажних автомобілів ІX Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь». 5 квітня 2023 року м. Житомир

Патенти:

 1. Повідомлення про встановлення дати подання заявки на корисну модель № u 2023 01141 – Знімач для розбирання карданних шарнірів, Бончик В.С., Дуганець В.І., Ткачук В.С., Синчак М.О., Оленюк О.А. від 10.05.2023 р. № 4907/ЗУ/23.
 2. Повідомлення про встановлення дати подання заявки на корисну модель № u 2023 01142 – Вітроенергетична установка, Бончик В.С., Синчак М.О., Оленюк О.А., Дубік В.М., Горбовий О.В. від 10.05.2023 р. № 4908/ЗУ/23.

Методична робота:

 1. Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Інженерний менеджмент» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти на базі ОС бакалавр за спеціальністю 208 «Агроінженерія» / В.І. Дуганець, В.С. Бончик, М.О. Синчак - Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2023. – 28 с.
 2. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електротехнічні матеріали» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Частина 1 «Діелектрики та магнітні матеріали» / О.А. Оленюк, В.І. Дуганець, Р.В. Семенишена, М.О. Синчак - Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2023. – 63 с.
 3. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи технології виробництва і ремонту автомобілів» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» Частина 1 / М.О. Синчак, В.І. Дуганець, В.С. Бончик, П.П. Федірко Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2022. – 51 с.
 4. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи технології виробництва і ремонту автомобілів» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» Частина 2 / М.О. Синчак, В.І. Дуганець, О.А. Оленюк - Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2023. – 72 с.
 5. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни
  «Основи технології виробництва і ремонту автомобілів» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» Частина 3 / М.О. Синчак, В.І. Дуганець, О.А. Оленюк - Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2023. – 79 с.