Волонтерський штаб ЗВО «Подільський державний університет» отримав гуманітарну допомогу з-за кордону від профспілки працівників АПК.

15 серпня 2022 року Профспілка працівників АПК України спільно із Всесвітньою профспілкою асоціацій працівників харчової, сільськогосподарської, готельної, ресторанної, тютюнової та суміжних галузей «IUF» (м.Женева) та «Vanforlife» (Швейцарія) доправили цільовий гуманітарний вантаж вагою понад 600 кг для членів профспілки АПК та внутрішньо переміщених осіб, що наразі перебувають під опікою Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Керівництво Університету, в особі ректора, професора  Володимира ІВАНИШИН, профспілкова організація та вся університетська спільнота висловлюють  вдячність громадським організаціям, що зібрали для нашого університету важливий вантаж, зокрема, голові профспілки АПК Світлані САМОСУД та координатору «IUF» Дмитру СТЕПАНЮКУ за організацію та сприяння у добрій справі. Також дякуємо голові Київської обласної  профспілки АПК Василю ХВОСТІКОВУ, голові Молодіжної ради профспілки АПК Владу РІЗНИКУ та голові Молодіжної ради ФПУ Іванні ХРАПКО за швидку логістику і доставку вантажу до місця призначення.

Дякуємо партнерам з-за кордону за надану гуманітарну допомогу! Висловлюємо вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!

Миру нам усім! Слава Україні!

Голова первинної профспілковї організації

співробітників та студентів ЗВО «ПДУ»

Світлана ЛІЩУК