У ПДАТУ вшанували пам'ять ліквідаторів техногенної аварії на ЧАЕС

26 квітня − День Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф. У цей день у 1986 році на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів.

Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ліквідатори аварії на ЧАЕС - це люди, які проявили героїзм у мирний час і врятували мільйони життів ціною своїх. Вони зробили все для того, щоб наслідки аварії для жителів України були меншими. Ми вдячні їм за цей подвиг.

З метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії, відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку «Героям Чорнобиля». У заході взяли участь  адміністрація, профком та співробітники університету, разом із представниками студентського Парламенту. Присутні поклали квіти до пам'ятника і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Також згадуємо тих, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг – безсмертний!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ