Студенти пройшли квест присвячений Міжнародному дню вишиванки.

Профком, Студентський парламент та кафедра фізичного виховання університету організували квест для активної студентської молоді Подільського державного університету, присвячений Міжнародному дню вишиванки.

Подія відбувалась 16 травня та розпочалася біля стін нашої Alma Mater. Учасниками квесту стали здобувачі вищої освіти з усіх факультетів та інститутів університету, а саме: команда факультету агротехнологій і природокористування «Ледачі переможці», команда інженерно-технічного факультету «Крінженери», команда факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві «Атлант», команда факультету енергетики та інформаційних технологій «Енерджайзери», команда навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів «Вогники» та команда  навчально-наукового інституту харчових технологій «Камети».

На початку, із вітальним словом виступила в.о. директора Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку університету Наталія УКРАЇНЕЦЬ, яка передала усім вітання від ректора Володимира ІВАНИШИН, відмітила веселий запал серед студентської молоді та побажала спортивного азарту, витривалості і перемог. Далі слово взяла модераторка заходу – Світлана ЛІЩУК та розпочала змагання. Сам квест стартував від головного корпусу ЗВО «ПДУ», де першими розпочали змагання капітани команд. Далі учасники вирушили за вказаним їм маршрутом, де на них чекали розпорядники квесту. Під час змагання учасники вирішували інтелектуальні загадки (розгадувати шифри, ребуси, кросворди, розв’язувати квадрат) та практичні вправи (щось зробити, сфотографуватись з кимось у певному місці, принести на фініш відповідну річ). Кожен наступний етап є неможливим без розшифрованої попередньої підказки. Завдання на локаціях були складені таким чином, щоб занурити студентів у розумове середовище та активізувати практичне застосування їх знань та умінь, а також щоб кожен, хто навчається, був активним учасником, виявляв ініціативу, умів працювати у групі, оскільки тільки у спільній діяльності буде досягнуто позитивного результату. Після низки випробувань учасники сконцентрувалися на останній точці квесту – спортивній естафеті. Боротьба була запеклою, а відрив між командами становив буквально 1-2 бали. Згодом, після підрахунку, було визначено переможця – нею стала команда навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів «Вогники». Організатори відмітили високий інтелектуальний та спортивний рівень підготовки всіх команд та нагородили команди – учасниці сертифікатами та смачними призами.

Дякуємо за допомогу в організації та проведенні квесту Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку університету (в.о. директора Наталія УКРАЇНЕЦЬ), народному аматорському молодіжному театру «Лінк» (керівник – Валерій СВЕРЕДА) та кафедрі фізичного виховання (викладач Тетяні КОМАРОВІЙ).

 

 Інформацію підготувала голова профкому ЗВО «ПДУ»
Світлана ЛІЩУК