Профком та студентський актив ПДАТУ долучилися до Всеукраїнського флешмобу до Міжнародного Дня донорства крові 14 червня!

За ініціативою Центру громадського здоров'я України оголошено Всеукраїнський флешмоб до Міжнародного Дня донорства крові - 14 червня.

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку. В Україні кількість донорів зменшується у зв'язку із пандемією. Загалом 70% донорів здають кров лише раз у житті.

Серед кам'янчан є чимало тих, чия краплина крові допомогла врятувати життя та здоров'я наших земляків. Не залишилися байдужими серця студентів ПДАТУ. За ініціативи профспілкової організації та Студентського парламенту університету здобувачі вищої освіти долучилися до флешмобу та стали донорами крові.

Адже кров – це той ресурс, який є у кожного з нас і який відновлюється. Саме цей ресурс зараз так необхідний багатьом людям, зокрема дітям. Здача крові для кожного з нас є почесною і благородною справою.

Бажаючим долучитись до акції прохання звертатись у Кам'янець-Подільську міську станцію переливання крові, яка знаходиться неподалік наших гуртожитків по вул. Тімірязєва, 116. Телефон: (03849) 9-15-98; (097) 951-76-87

Часи прийому: Пн. - Чт. з 9.00 - 11.00

Пам'ятай, краплина твоєї крові – зможе врятувати людське життя!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ