Культурно-мистецький шкільний проєкт «ГуморFest» - дитячий погляд на доросле життя

16 вересня, у міському Будинку культури було гамірно, весело та по-доброму  щиро і емоційно - пройшов третій етап Кам'янець-Подільського шкільного фестивалю гумору "ГуморFest" від простору розвитку "Star House". Дитячий фестиваль гумору -  це культурно-мистецький проєкт для розвитку дітей з гумористичним напрямом, в якому можуть брати участь дитячі команди міста та України загалом. Серед  учасників наразі є 11 команд з міст: Одеси, Берегомету, Хмельницького, Хотина і Кам'янця-Подільського. Організатором виступає громадська організація «Зоряний дім» (Star House), за підтримки Українського культурного фонду та крауфандингової платформи «Велика Ідея». Головними завданнями фестивалю є підготовка професійних команд для участі у різноманітних творчих фестивалях міста і країни та популяризація культури гумору.

Під час підготовки і проведення фестивалю учасники вже обрали собі тренерів серед яких є відомі кам'янчани та представники «Ліги Сміху». Зокрема, членом журі та тренером однієї з дитячих команд стала голова профкому ПДАТУ, керівник Клубу гумору ПДАТУ «Діти сміху» Світлана Ліщук.

Гумористична «боротьба» була запеклою та дуже веселою. Згодом сім команд пройшли у наступний етап, а саме: "Простір" (Хмельницький), "Крок Вперед" (Хотин), "Мішка і Пончики" (Одеса), "Пластуни", "Не Наш Формат", "Нон Стоп" і "Січники" (Кам'янець-Подільський).

Завершальний етап, який відбудеться 21 жовтня запрошує всіх бажаючих розділити із нами свято гумору.

Фото Світлана Зіменко та  Катериниа Стремедловська

Голова первинної профспілкової організації