Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора Володимира Іванишин про результати діяльності університету за 2020-2021 н.р. та провела довибори членів вченої ради університету

9 вересня 2021 року було проведено конференцію трудового колективу Подільського державного аграрно-технічного університету у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Розпочала засідання голова первинної профспілкової організації співробітників та студентів університету Світлана Ліщук, а згодом, голова ради Організації ветеранів університету та головуючий конференції Анатолій Володимирович Рудь, ознайомив присутніх із питаннями порядку денного, регламентом та іншими організаційними нормами конференції. Для підрахунку голосів делегати конференції одноголосно обрали лічильників у складі: Каспрова Романа Васильовича, Грушецького Сергія Миколайовича, Петрище Ольги Іванівни, Мушеник Ірини Миколаївнаи, Покотильської Наталії Володимирівни.

Згідно порядку денного, спочатку перед делегатами виступив ректор університету, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Васильови Іванишин із Звітом про освітньо-наукову і виробничо-господарську діяльність університету за 2020-2021 н.р. та завданнями на 2021-2022 н.р. Володимир Васильович також наголосив, що надважливим питанням наразі є здоров'я наших студентів та співробітників разом із дотриманням санітарно-епідемічних карантинних норм. Також, традиційно актуальними лишаються питання підготовки якісних фахівців в умовах дистанційного навчання та профорієнтаційна робота. Звіт ректора про освітньо-наукову і виробничо-господарську діяльність університету за 2020-2021 н.р. було затверджено одноголосно.

Учений секретар ПДАТУ, доцент Кобернюк Олена Тарасівна ознайомила присутніх із другим питанням порядку денного про довибори членів вченої ради університету. А саме те, що згідно Положення про вчену раду Подільського державного аграрно-технічного університету (протокол №3 від 28.09.2017 року) загальний склад вченої ради становить 67 осіб. З різних причин зі складу вченої ради було виведено 8 осіб – виборних представників, яких необхідно дообрати шляхом таємного голосування на Конференції трудового колективу Університету за поданням структурних підрозділів.

Для цього були проведені збори трудових колективів у відповідних структурних підрозділах, які в свою чергу рекомендували делегатам конференції кандидатури для довиборів у члени вченої ради університету.

Згодом було оголошено перерву для голосування в актовій залі (за дотриманням всіх епідеміологічних вимог), за офіційними результатами якого, абсолютною більшість голосів, до вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету було обрано наступних претендентів:

1. Чинчика Олександра Сергійовича – доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин;
  2. Мулярчук Оксану Іванівну – кандидата сільськогосподарських наук, доцента, завідувача кафедри садівництва і виноградарства;
  3. Недільську Уляну Іванівну – кандидата сільськогосподарських наук, доцента, завідувача кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін.
  4. Корженівську Наталію Леонідівну – доктора економічних наук, доцента, завідувача кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
  5. Шуплика Віктора Вікторовича – кандидата сільськогосподарських наук, доцента, завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва та кінології.
  6. Кужеля Миколу Миколайовича – кандидата психологічних наук, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання.
  7. Кіріку Діану Володимирівну –кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти
  8. Прокопову Ольгу Петрівну – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри математики, інформатики та академічного письма.

Оргкомітет щиро вдячний всім делегатам за розуміння, злагоджену роботу та одностайне рішення.

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ