Участь наших студентів в презентації видання

На запрошення Прес-центру «Укрiнформ» та ГО «Geopolitical Alliance of Women» в особі керівниці Світлани Саламатової, наші здобувачі мали змогу бути присутні на презентації видання «Посібник з науково обґрунтованої профілактики вживання психоактивних речовин, для тих хто ухвалює рішення, впливає на громадську думку та розробляє політику». Даний захід також відбувся за підтримки Міністерства освіти та науки і Міністерства внутрішніх справ України, доповіді представників яких ми мали можливість послухати.

Європейський моніторинговий центр з наркотиків та наркотичної залежності та проект UPC-Adapt (Адаптація Універсальної програми з профілактики), які займаються розповсюдженням підручника перш за все висловили подяку керівникам проєкту Перу ван дер Крефту, Аннемі Кун, Фемке Девульф, Марджолін Де Пау  («ХоГент», Коледж Гентського  університету, Бельгія), а також тим, хто зробив внесок у підготовку публікації.

На презентації мали можливість бути присутні студентки спеціальності «201-Агрономія» Віталіна Хайнацька, Богдана Дудзяк, Ліза Добжанська, студентки спеціальності «073 – Менеджмент» Віка Свистун та Марія Розпутняк, Роксолана Білявська спеціальність  «051 – Економіка», Діана Кисіль спеціальність  «071 – Облік і оподаткування», Крістіна Кельман спеціальність  «204 –ТВППТ, Кінологія» Світлана Поліщук, аспірантка 1 року навчання спеціальність «051 – Економіка», а також начальник відділу міжнародних зв’язків Анастасія Поліщук. З підтримкою видання від університету виступила проректор з навчальної, науково-інноваційної  та міжнародної діяльності доктор економічних наук, професор Оксана Бялковська.

Після зустрічі та презентації керівники проєкту презентували електронний примірник підручника для користування нашими здобувачами та в Наукову бібліотеку ЗВО «ПДУ».

Проректор з навчальної, науково-інноваційної

та міжнародної діяльності доктор економічних наук, професор

Бялковська Оксана Антонівна