Першокурсники поповнили університетську родину

12 вересня 2022 року першокурсники поповнили університетську родину Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».
Дотримуючись умов безпеки, що пов’язані із воєнним станом, а також поширення COVID-19, кожний факультет, інститут зустрічав своїх здобувачів у відповідно закріпленій аудиторій.
Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор, професор Володимир ІВАНИШИН, привітавши усіх з початком нового навчального року та зазначивши, що навчати здобувачів фаховій майстерності, прищеплювати любов до професії, формувати їх упевненість у майбутньому, — це ключові завдання академічної спільноти ЗВО «ПДУ». Володимир Васильович побажав першокурсникам завзятості та наполегливості, наснаги та позитивних результатів у навчанні та якнайшвидшої Перемоги усій Україні.
Під час загальної першої зустрічі зі здобувачами декани, директори ознайомили першокурсників із керівним складом університету, факультету, інституту, розповіли про інноваційний зміст навчання, що передбачає не лише слухання лекцій, а й активну участь кожного здобувача під час проведення практичних, семінарських та лабораторних занять, зазначивши, що навчальний процес може проходити й у формі круглих столів, дискусій та квестів. Проінформували про особливості позанавчальної діяльності – роботу секцій, гуртків, проведення виховних заходів, змагань, співпрацю зі студентським активом, де кожний бажаючий зможе себе віднайти у творчій праці, проявляючи креативні уміння працювати в команді.
Від сьогодні цей день залишиться в історії нашого університету і стане пам’ятним для першокурсників, яких чекатиме цікаве та незабутнє студентське життя.
У добру путь, дорогі здобувачі!

Директорка центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку