День відкритих дверей

Уже традиційним є те, що остання субота травня у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» є досить насиченим днем, оскільки відбувається два заходи: зустріч випускників усіх років та профорієнтаційний захід – презентація навчального закладу для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Усі, хто завітали до університету (за реєстрацією понад 170 осіб) могли оглянути будівлі, навколишні території, навчальні аудиторії, лабораторії, матеріально-технічну базу, стадіон, гуртожитки тощо.

В актовій залі перед присутніми виступив Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ (відповідальний секретар приймальної комісії), Оксана БЯЛКОВСЬКА (проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності), розказавши про нові умови цьогорічного вступу, а також декани факультетів та директори інститутів – Людмила МИХАЙЛОВА, Микола МІСЮК, Віктор ГОРЮК, Юрій ПАНЦИР, Василь ГРИГОР’ЄВ, підкресливши особливості навчання на відповідних спеціальностях.

Учням були роздані буклети, що містять усю інформацію щодо підготовки фахівців та запропоновано заповнити анкети, що дають їм можливість отримувати актуальну і свіжу інформацію про університет.

Директорка центру виховної роботи

і соціально-культурного розвитку Ольга ПРОКОПОВА