Подільський державний аграрно-технічний університет

Участь у міжнародних заходах
Наукова і міжнародна діяльність
Субота, 14 липня 2018, 13:42

2-7 липня 2017 року викладач кафедри професійної освіти, кандидат філологічних наук  Олена Книш взяла участь у міжнародному  семінарі «Діалогічна пам'ять – чи це можливо?» в рамках українсько-польсько-німецького проекту «Молоді лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу – Ukraine Calling». Семінар відбувся на базі Міжнародного дому зустрічей молоді в м. Освенцим (Польща).

Метою семінару було налагодження контактів між українськими, польськими та німецькими лідерами для обміну знаннями та досвідом з акцентом на демократичні цінності, громадянське суспільство й права людини. У рамках семінару учасники відвідали Державнй музей Аушвіц-Біркенау в Освенцимі, здійснили екскурсію містом Освенцим, завітали до Ромського центру в Освенцимі та Центру єврейської громадськості у Кракові. Освітні візити були доповнені лекціями та презентаціями методик роботи з молоддю. Учасники семінару отримали досвід організації молодіжної роботи, а також самостійної координації проектів обміну.

Семінар відбувся за фінансування Польсько-Німецької Співпраці Молоді (DPJW/PNWM), польського представництва Фундації ім. Фрідріха Еберта та Асоціації підтримки Міжнародного Дому Зустрічей Молоді в Освенцимі /Аушвіц (МДЗМ/MDSM).

Інформація надана
відділом міжнародних зв'язків

1 2 3 4 5
×
< >