Проведення презентації щодо міжнародних програм академічної мобільності за участю добровольця із Корпусу Миру
Наукова і міжнародна діяльність
Вівторок, 06 березня 2018, 19:16

5 березня 2018 року відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування ПДАТУ, за сприяння відділу міжнародних зв'язків, організував чергову презентацію та співбесіду зі студентами нашого університету.

Студентам було запропоновано взяти участь у міжнародних програмах практики і стажування на аграрних підприємствах Європи, Америки та Австралії. У презентації Максима Ніканова були детально описані та візуально представлені умови та можливості по кожній країні. Студенти були надзвичайно активними та задавали багато запитань.

Особливим гостем презентації стала волонтерка Корпусу Миру США в Україні - Клер Маннінг, яка з 19 лютого 2018 року розпочала свою службу в Подільському державному аграрно-технічному університеті у рамках Проекту навчання англійської мови.

Клер Маннінг зголосилася допомагати долати мовний бар'єр студентам, котрі планують такі поїздки та консультувати їх щодо проходження співбесід англійською мовою. Як наслідок, на засідання англомовного дискусійного клубу, котре було проведено у той же день, прийшло декілька студентів.

Нагадуємо, що наступні співбесіди для студентів, котрі бажають пройти закордонне стажування та практику на аграрних підприємствах, будуть організовані в квітні та травні 2018 року.

За детальною інформацією звертайтесь у кабінет №30 (головний корпус) та за телефоном (067) 661 27 23 - Гоголь Інна Анатоліївна.

Дякуємо усім за співпрацю!