25.09.17
Посол Пакистану в Подільському державному аграрно-технічному університеті
Четвер, 22 травня 2014

Надзвичайно значуща не тільки для міста, але й для України в цілому була зустріч 19 травня в нашому університеті з послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні Ваджахат Алі Муфті.

Після урочистої зустрічі пан посол відвідав музей історії університету, ряд навчальних аудиторій та побував на заняттях студентів університету. У свою чергу в.о. ректора Володимир Васильович Іванишин познайомив пана посла з структурою, професорсько-викладацьким складом та матеріальною базою університету. Зосередив увагу на досягненнях наших науковців: зокрема унікальному Інституті круп’яних культур, а також запропонував співробітництво у галузі ветеринарної медицини та переробки тваринницької продукції.

Під час круглого столу пан Ваджахат Алі Муфті розповів, що Пакистан, так як Україна є сільськогосподарською країною і було б корисно вести співпрацю між сільськогосподарськими вузами країн, та здійснювати обмін між студентами. Пан посол пообіцяв посприяти налагодженню співпраці між науковцями нашого вузу та його країни.