Історична подія у Кам'янці-Подільському

Історична подія, що відбулася у місті Кам’янці-Подільському саме 9 Березня – у День народження українського Кобзаря, мабуть, була символічною. У Старому місті, в залі Магдебурзького права, була підписана Угода про співпрацю з містом Грубішув (Республіка Польща) та містом Кам’янець-Подільським (Україна).

Свідками такої події стали запрошенні представники підприємств, установ, навчальних закладів міста. Делегатами від Подільського державного аграрно-технічного університету були доцент Прокопова О.П. та керівник виховного відділу Томайчук М.А.

Офіційну делегацію Польщі очолив бурмістр Грубешева Томаш Зайонц, голова міської ради Анна Свістовська, її заступник Гражина Темпоровіч, представники вищої школи міжнародних відносин та соціальних комунікацій в місті Хелм доктор Станіслав Дубай і доктор Міхаіл Голошь.

Представники двох міст (заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук і бурмістр Грубешева Томаш Зайонц) виступили із вітальними промовами, де підкреслили важливість та доцільність такої взаємодії. Томаш Зайонц наголосив на тому, що співробітництво має торкнутися будь-якої галузі: політики, туризму, спорту, освіти, відпочинку, енергетики, охорони навколишнього середовища. І особливо важливим тут є, наголосив пан Томаш, це вивчення, збереження та примноження культур, звичаїв і традицій двох народів.

По завершенні підписання Декларації, польській делегації вручили пам’ятні подарунки від камя’нчан та світлина на згадку…