English Speaking Club

3 березня члени англомовного дискусійного клубу ПДАТУ мали чудову можливість поспілкуватися з носієм мови на черговому засіданні.

Peter Hensel, PhD, Сан-Франциско (Каліфорнія) виявився надзвичайно цікавим доповідачем та дуже позитивною людиною. Темою заходу було обрано “Туризм”, адже американський гість має неабиякий досвід з цієї тематики. Він відвідав 60 країн світу, здійснив два велотури Європою та Африкою. Студенти, аспіранти та НПП ПДАТУ жваво обговорювали різні питання, як от небезпечні пригоди американця: подорожі каноє по Амазонці, виживання в пустелях Африки; щирість та гостинність українців; проблеми бездомних тварин; перспективи сільського господарства України, вирощування органічної продукції тощо. Також присутні на засіданні торкнулись таких серйозних тем як філософія буття та життєві позиції, цінності та ідеали тощо.

Засідання пройшло в невимушеній товариській атмосфері. Сподіваємось на подальші цікаві зустрічі та дискусії.

Дякуємо колегам за участь у засіданні, жваве та активне обговорення теми та чекаємо усіх на наступних зібраннях.