Міжнародний відділ університету: кращі практики

7-8 лютого фахівець відділу Міжнародних зв’язків ПДАТУ Ірина Гуменюк прийняла участь у другому модулі програми «Міжнародний відділ університету: кращі практики», який було проведено у Київському університеті імені Бориса Грінченко та отримала Сертифікат Британської Ради. Програма проводилась за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів. Британські експерти з університетів Уоріка та Ковентрі - Стефані Сендфорд та Джиліан Олівєрі поділилися з учасниками кращим досвідом для ефективнішої міжнародної співпраці університетів, розповіли, як створити власний бренд та маркетингові стратегії, залучити фінансування, оптимізувати підтримку міжнародних студентів: вступ, обмін, інтеграція в студентському середовищі і в країні та ще багато цікавого. Світлана Шитікова, директор національного Erasmus + офіса в Україні розповіла про нормативно-правове та фінансове забезпечення проектів програми Erasmus + в Україні. У програмі також прийняла участь Ганна Новосад, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України. Варто зазначити, що організатори програми обрали лише 31 український ВУЗ з поміж 110, які були заявлені до участі у тренінгу.

Детальна інформація про програму:
Programme for International Offices of Universities
University Capacity Building.