Подільський державний аграрно-технічний університет

Навчання та стажування викладачів - Польща, Ізраїль

 

Пропозиції щодо навчання та стажування викладачів за кордоном.

До уваги викладачів та науковців ПДАТУ, котрі працюють за спеціальностями: економіка та менеджмент, охорона навколишнього середовища, право, соціологія, освіта, охорона здоров’я, бізнес.

Польсько-Американський Фонд Свободи спільно із Фондом Лідери Змін оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда в Польщі у 2017-2018 навчальному році.

Програма, реалізація якої відбудеться у рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі, адресована викладачам ВНЗ, підприємцям, експертам, журналістам тощо. Програма покриває усі фінансові витрати: стипендія (1800PLN), страхування, візові витрати, методичне забезпечення, транспортні витрати.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта (ступінь магістра), вік до 35 років (в окремих випадках – 40 років), досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки, знання польської мови на рівні В1. Мова навчання – польська. Кінцевий термін подачі заявки – 01.03.2017 р.

Детальна інформація та форма заявки за посиланням: www.kirkland.edu.pl

 

До уваги викладачів та науковців ПДАТУ, котрі працюють у сфері садівництва та виноградарства.

Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору для навчання в Ізраїлі на курсах підвищення кваліфікації. Курс призначений для науковців та підприємців, котрі працюють у сільськогосподарських організаціях, підприємствах, проектах.

Тематика курсу:

  • Культури: листопадні зерняткові та кісточкові, виноград столових та винних сортів.
  • Інтегрований метод боротьби зі шкідниками – Integrated Pest Management (IPM).
  • Зрошення та внесення добрив.
  • Технології вирощування саджанців.
  • Агротехнічні прийоми вирощування промислового врожаю.
  • Збір, сортування, калібрування та інтегрований підхід до дотримання якості продукції.
  • "Know-how" та виробники обладнання інноваційних технологій.

Учасники відбору повинні мати вищу освіту та досвід роботи у даній сфері не менше 3-х років. Кількість стипендій, які покривають витрати на навчання, харчування та проживання – обмежена. Робоча мова курсу – російська та англійська. Кінцевий термін подачі заявки – 31.03.2017 р.

Детальна інформація та форма заявки за посиланням: mashav.mfa.gov.il