Конкурс «Видатні українці Канади»

До уваги студентів ПДАТУ 1-3 курсів!!!

Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу «Видатні українці Канади».

Фіналісти отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

За умовами конкурсу конкурсант повинен:

1. Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця; провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості та на основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини, можна знімати на мобільний телефон.
  2. Завантажити відзняте відео на канал YouTube.
  3. Заповнити анкету учасника, де вказати посилання на відео.(Анкета)
  4. Написати мотиваційного листа українською чи англійською (максимум одна сторінка друкованого тексту), де описати, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання.
  5. Надіслати даний пакет документів на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Конкурс» до 1 березня 2017 року включно.
  6. Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).
  7. Опублікувати короткий допис чи статтю в друкованих ЗМІ чи онлайн і надіслати копію публікації або посилання на неї.

Вітається будь-яка креативна ідея.

При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, кількість переглядів та вподобань буде також взято до уваги.

Результати конкурсу буде оголошено не раніше 15 березня 2017 року.

Детальніше з вимогами до учасників та конкурсних робіт можна ознайомитися ТУТ

Бажаємо успіхів та творчої наснаги! Не проґавте свій шанс!