Відкриття клубу «English Speaking Club»

25 листопада актова зала ПДАТУ зібрала велику кількість поціновувачів англійської мови - студентів, викладачів, працівників закладу. За ініціативи міжнародного відділу університету було започатковано роботу англомовного дискусійного клубу «English Speaking Club».

Офіційно відкрив клуб та побажав усім успіхів у вивченні мови проректор з науково-інноваційної та міжнародної діяльності Р.Ю. Гаврилянчик. Фахівець відділу міжнародних зв'язків Ірина Гуменюк ознайомила присутніх із планом та напрямками роботи клубу. Перше урочисте засідання пройшло у форматі круглого столу. Варто відзначити активну участь студентів (Стефанія Дембицька, Олександра Кліменко, Богдан Івасишин, Олена Вествальська, Дмитро Манюк, Олександра Сабліна, Тетяна Таібова, Вікторія Булейко, Андрій Шевчук), викладачів кафедри англійської мови (Чайківська О.В., Нікольська Н.В., Семенишина О.Г., Роляк А.О.) та працівників вузу (Кунцьо О.І., Книш О.В., Ліщук С.Г.) у засіданні клубу.
Студенти підготували різні тематичні доповіді та цікаві діалоги, які були представлені на широкий загал. Найбільшу увагу студентства привернула презентація Миколи Смолінського, який розповідав про власну виробничу практику на аграрних підприємствах США та Австралії та продемонстрував багато яскравих фото.
Безперечно, знаковою подією для відкриття англомовного клубу стала присутність власне носія мови. Спеціальним гостем відкриття була волонтерка Корпусу Миру, американка Erin Hutchins, яка дала багато корисних порад викладачам щодо викладання англійської мови та підготувала надзвичайно цікаву презентацію з новітніх методів навчання. На завершення відбулась жвава дискусія, в ході якої студенти мали змогу задати питання доповідачці. Хотілося б зауважити, що на цьому засіданні відбувся лише перший дотик до такої широкої проблеми, як вивчення англійської мови з застосуванням новітніх інформаційно- комунікаційних технологій. Наступні засідання клубу планується проводити щонайменше двічі на місяць у форматі міні-груп.
Дякуємо усім за співпрацю та активну участь. До нових зустрічей!