Відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.

100 років тому українці заснували власну організацію – прообраз сучасного парламенту та уряду України – Українську Центральну Раду. Із створення УЦР почалася українська демократична революція, метою якої стало прагнення вирішити проблеми самовизначення українського народу, відродження та утвердження державності України.

З нагоди відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників у читальному залі наукової бібліотеки відкрито книжково-ілюстровану виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921».

Тісна співпраця наукової бібліотеки з кафедрою історії, філософії та права сприяла проведенню культурно-освітнього заходу присвяченого цій знаменній даті.