Подільський державний аграрно-технічний університет

«Книга – пам’ять людського роду»

В науковій бібліотеці ПДАТУ пройшов урочистий захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотек «Книга – пам’ять людського роду».

Ми переконані, що співробітники бібліотеки і читачі – це одна велика родина. А в кожній родині є свої традиції, свої радості і свої печалі. На святі були представлені роботи членів родин співробітників бібліотеки і наших читачів. З задоволенням присутні переглядали картини і малюнки дідуся і онуки Чубатюка Василя Івановича і Дурицької Тані – батька і доньки бібліотекаря Дурицької Маї Василівни; ікони вишиті бісером, рушники, вишиванки – роботи бібліотекаря Поночовної Лесі Василівни, її доньки Юлі і її бабусі Литвинюк Марії Афіногенівни; роботи викладачів кафедри історії, філософії та права Колосюк Ірини Анатоліївни і Боднар Алли Миколаївни; чудові вироби з звичайного газетного паперу демонструвала Поджинська Олена Олегівна.
На заході працювало імпровізоване «Літературне кафе», де за чашкою чаю можна було переглянути твори сучасних українських письменників.
На святі виступила молода, талановита письменниця-кам’янчанка Віоліна Ситник. Вона презентувала свою нову книгу «Особистий простір».
В затишному родинному колі бібліотекарів і читачів пройшло свято книги і вшанування людей, які присвятили їй своє життя.