Екскурсія
Інженерно-технічний факультет

7 листопада 2018 року студенти інженерно-технічного факультету на чолі з викладачами кафедри ремонту машин та енергообладнання (Дудчак Т.В., Корчак М.М.), а також кафедри енергетики та електротехнічних систем в АПК (Вільчинська Д.В.) відвідали Державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Провідний спеціаліст відділу Гулько Володимир Володимирович провів цікаву ознайомчу екскурсію по метрологічному підрозділу центру, який оснащений сучасним високоточним повірочним обладнанням, вихідними та робочими еталонами, повірочними установками, в тому числі пересувними повірочними лабораторіями. Студенти мали змогу практично закріпити свої знання з дисциплін «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» та «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології».

Прес-центр ПДАТУ