Міжнародний проект «Обличчя гостинності»
Середа, 11 квітня 2018, 21:30

10 квітня 2018 року відбувся дружній візит польських освітян у рамках участі в спільному проекті «Обличчя гостинності» за фінансуванням Європейського союзу.

Під час зустрічі ректора, професора Іванишина В.В. з польськими колегами, було обговорено питання співпраці у міжнародних проектах, спільних наукових та культурних заходах для науково-педагогічних працівників та студентів з метою популяризації української та польської культури.

З польської сторони були присутні координатор проекту «Обличчя гостинності» Кристина Вонтроба, директор відділу освіти м. Тарнов Чеслав Міда, президент Асоціації друзів Поділля Олександра Свідерска, бібліотекар Дауброво Тарновської школи - Барбара Смаза.

Гості відвідали Міжнародний центр культурно-освітньої діяльності та дорадництва «Руки співдружності», музей університету, коледж ПДАТУ.