Подільський державний аграрно-технічний університет приймав молодих науковців
Новини

12 квітня 2018 р. на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців «ПЕРШІ НАУКОВІ КРОКИ-2018». У заході взяли участь не тільки представники з України, але й з-за кордону.

Вітальним словом розпочав пленарне засідання ректор доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України В.В. Іванишин, побажавши усім учасникам плідної й результативної роботи та висловивши надію на подальшу співпрацю. «Подібна наукова робота є сьогодні потужним та значним внеском у побудові майбутньої фахової діяльності сучасних студентів», - наголосив Володимир Васильович.

Про важливість, доцільність, значущість та перспективність проведення даного заходу, а також вагомість та цінність обміну студентських наукових результатів, зазначив у своєму виступі декан інженерно-технічного факультету кандидат технічних наук, доцент Юрій Іванович Панцир.

У пленарному засіданні конференції з доповідями виступили запрошені аспіранти та студенти з польських вищих навчальних закладів: Кнапчик Адріан «Вплив зберігання біомаси на її механічні й енергетичні властивості» (факультет інженерії продукції і енергетики Аграрного університету в Кракові), Дзіедзіц Барбара «Значення ріпакової олії» (факультет товарознавства та управління продуктами Економічного університету у Кракові); та з українських вишів:  Сорокова Світлана «Вікова динаміка стронгілоїдозу овець на території Полтавської області» (факультет ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії), Єрмаков Сергій «Обґрунтування параметрів гравітаційного вивантаження живців енергетичних культур» (інженерно-технічний факультет Подільського державного аграрно-технічного університету), Поплавська Вікторія «Загально-технічні дисципліни у професійній підготовці майбутніх фахівців-автомобілістів» (інженерно-технічний факультет Подільського державного аграрно-технічного університету).

Після обідньої перерви конференція продовжила свою роботу у секційних засіданнях та стендових доповідях.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23