У ПДАТУ відбулася конференція до 100-річчя від дня народження Г.І. Ткачука
Новини

11 квітня 2018 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулася науково-теоретична конференція присвячена 100-річчю від дня народження ТКАЧУКА Григорія Івановича, двічі Героя Соціалістичної  Праці, голови колгоспу «Україна» с. Лісоводи Городоцького району Хмельницької області.

Вітальним словом розпочав роботу конференції ректор університету, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Васильович Іванишин, наголосивши на доцільності проведення даного заходу та окресливши неоціненні здобутки й  напрацювання Г.І. Ткачука.

У заході взяли участь  поважні гості: М.В. Загородний - голова Хмельницької обласної ради, В.І. Кальніченко - перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Д.С. Васильянов - секретар міської ради, В.В. Дубіцький - народний депутат України IV скликання, випускник університету, В.М. Олуйко - народний депутат України IV скликання, депутат Хмельницької обласної ради, випускник університету, В.М. Новак - народний депутат України IV скликання, Надія Сузанська -начальник відділу АПР Кам'янець-Подільської райдержадміністрації та багато інших керівників господарств та підрозділів, а також на урочистостях були присутні донька і син ювіляра – Шаренко Марія Григорівна й Ткачук Василь Григорович.

Актова зала була заповнена викладачами, студентами та людьми, які добре знали Григорія Івановича.

"Працею звеличені" – така назва підготовленої до видання книги, у якій поіменно згадані усі Герої Праці – випускники Подільського державного аграрно-технічного університету, зокрема й Г.І. Ткачук.

Друга частина конференції відбуватиметься 12 квітня у с. Лісоводи, де ювіляр пропрацював 43 роки головою колгоспу.

Доцент ПДАТУ Ольга Прокопова

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12