Подільський державний аграрно-технічний університет

…І ще один випуск магістрів …
Новини
Середа, 14 березня 2018, 00:18

13  березня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам. У цей день в актовій залі університету зібралися рідні та близькі випускників, їх наставники-педагоги.

Університет, навчання в ньому, поволі й невідворотно відпливають в минуле. І чим тривалішою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться його обриси…

Під гучні аплодисменти до актової зали зайшли випускники-магістри ПТАТУ: факультету агротехнологій і природокористування, економічного факультету, інженерно-технічного факультету.

Урочистості розпочалися з вітального слова першого проректора - кандидата сільськогосподарських наук, доцента Руслана Гаврилянчика, який звернувся з теплими словами до випускників кожного з факультетів, надихнувши випускників-магістрів на великі звершення та гідні справи.

Із теплими словами на адресу випускників від імені колективу викладачів та співробітників свого факультету виступили декани: кандидат сільськогосподарських наук Валерій Гаврилюк, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Микола Місюк, кандидат технічних наук, доцент Юрій Панцир.

Сергій Погребняк від імені випускників-магістрів звернувся зі словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в університеті.

Але найрідніші вітання від батьків та рідних, які відіграли не останню роль у виборі та здобуті майбутнього професії. Від імені батьків привітала випускників та виголосила слова вдячності адміністрації, викладачам, співробітникам  Марина Заходим.

І як завжди – світлина на згадку! Прощавайте, безтурботні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатиме кожного з вас!

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
×
< >