«Ні, я жива, Я вічно буду жити, Я в серці маю те, що не вмирає…» (до 147-річниці від дня народження Лесі Українки)
Наукова бібліотека
Середа, 14 березня 2018, 00:05

Днями наукова бібліотека ПДАТУ запросила своїх користувачів на поетично-літературне свято «Стояла я і слухала весну», присвячене 147- річниці від дня народження видатної українки Лариси Петрівни Косач, яку весь світ знає як Лесю Українку.

Така талановита, впевнена, вперта, неймовірна сучасна й прогресивна.­

Така стомлена, вимучена фізично і духовно, така нещасна у коханні Леся Українка - жінка, чиє ім'я знають далеко за межами України, видатна

письменниця, перекладачка, культурна діячка.

З її уст світ почув геніальне:

«Ні, я жива, Я вічно буду жити,
Я в серці маю те, що не вмирає…»

До дня її народження згадуємо особисту драму поетеси, її коханих чоловіків та непросте життя.

Захід підготували і провели бібліотекарі Циганок О.М., Поночовна Л.В., Посітко Л.А.

Активними учасниками вечора були співробітники кафедри землеробства, ґрунтознавства і захисту рослин (завідувач професор Рихлівський І.П.), студенти факультету агротехнологій і природокористування.

Наукова бібліотека ПДАТУ