Новини

Шановні науково-педагогічні працівники та студенти славного Подільського державного аграрно-технічного університету!

Дозвольте привітати Вас з нагоди початку нового навчального року – Днем знань!

1 вересня – це день, з якого починається дорога у майбутнє. Подільський державний аграрно-технічний університет перегортає ще одну сторінку у своєму календарі. Попереду на нас чекає напружений, однак надзвичайно цікавий 2017-2018 навчальний рік. День знань – це прекрасна подія, всю значимість якої ви, студенти, по-справжньому оціните, коли з багажем спеціальних знань та навичок, отриманих у нашому університеті, вийдете зі стін Alma mater у своє професійне життя.

У 2019 році університет буде відзначати свій 100-річний ювілей. Ми гордимося за пройдений славетний історичний шлях, за його визначних науковців, серед яких чимало дослідників світового рівня, за тисячі його випускників, котрі зробили гідний внесок у становлення і розбудову аграрного сектору рідної України та інших країн світу.

Подільський державний аграрно-технічний університет, продовжуючи кращі традиції вітчизняної аграрної школи, представляє унікальні можливості отримання базових знань та дослідницьких навичок, багатогранний розвиток наукової активності, програми академічних обмінів та мобільності, котрі дозволяють молодим науковцям ще з початкових курсів навчання представляти свої роботи на вітчизняних та міжнародних форумах.

Шановні першокурсники!

Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружну й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання! Впевнений, ваші здібності, талант, високі патріотичні переконання стануть запорукою нових успіхів, котрими пишатиметься Батьківщина. Об’єм фундаментальної підготовки, яку ви отримаєте в університеті, відкриває перед кожним випускником широкі можливості в особистісному, професійному, кар’єрному зростанні та реалізації інтелектуального потенціалу.

Проте до цього — ще далеко, а поки на вас чекає напружений навчальний процес. Спектр запропонованих вам дисциплін настільки широкий, що вже з перших занять варто серйозно братися до справ.

Шановні студенти!

Ви успішно уже подолали труднощі адаптації щодо вимог освітнього стандарту вищої школи, виконали всі кваліфікаційні роботи та перейшли на наступний рівень навчання. З одного боку, це додає впевненості у своїх силах і новий ступінь свободи та діянь. З іншого — накладає особливу відповідальність, адже кожному із вас потрібно буде зробити вибір: визначити пріоритети й вирішити куди йти далі у обраній професії, продовжити навчання, наукову діяльність. У будь-якому випадку — ви є невід’ємною частиною Подільського державного аграрно-технічного університету. А це означає, що разом із нами ви маєте вирішувати усі важливі завдання, котрі ми ставимо перед собою як один із кращих аграрних університетів держави.

Шановні науково-педагогічні працівники!

Університет історично був, є й буде осередком обдарованих і талановитих людей. Ця обставина поєднує наш університет з інновацією. Таким чином, для нашого ВНЗ інноваційна програма сучасної підготовки професіоналів своєї справи — це не питання престижу, а якісно новий рівень підготовки фахівців.

Подільський державний аграрно-технічний університет прагне мати найкращих студентів і найкращих науково-педагогічних працівників. Тільки так можна досягнути найвищої якості освіти, що конкурентна у світі.

Від усієї душі вітаю Вас зі святом! Бажаю цілеспрямованості в досягненні поставленої мети, мирного світлого неба над головою, міцного здоров’я, сил та енергії, вірності нашим традиціям, благополуччя та успіхів.

У добру путь, освітянсько-студентська родино Подільського державного аграрно-технічного університету!!!

З повагою ректор, доктор економічних  наук, професор, Заслужений працівник сільського господарства України  Володимир Іванишин

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49