Інформація про засідання вченої ради 29 червня 2017 року
Новини

29 червня 2017 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету.

Згідно порядку денного були заслухані питання: про роботу колективу коледжу ПДАТУ по вдосконаленню підготовки фахівців (доп. директор коледжу Чубайко Олена Віталіївна); про діяльність органів студентського самоврядування із забезпечення захисту прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні університетом (доп. Президент студентського парламенту Іпатій Олександр Степанович); про стан і завдання із проведення навчально-виробничих практик і працевлаштування випускників університету (доп. завідувач з навчальної і практичної підготовки Горіховський Максим Володимирович).

Окрім того на засіданні вченої ради відбулися вибори згідно оголошених конкурсів. У результаті таємного голосування деканом факультету агротехнологій і природокористування обрано Гаврилюка В.Б., а завідувачем кафедри професійної освіти – Дуганця В.І.

Перед початком роботи вченої ради ректором Іванишиним Володимиром Васильовичем було вручено подяку доценту Прокоповій О.П. за сумлінну працю, активну участь у громадському житті університету. Також отримали сертифікати за участь у ХIX Зльоті студентських лідерів аграрної освіти доцент Прокопова О.П та студенти: Лужняк В., Погребняк С., Слободенюк Н., Моспан О., Бонюк Х., Комарніцька Ю., Гайдук В., Іпатій О.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22