Теорія з практикою – як фундамент знань майбутніх фахівців
Факультет агротехнологій і природокористування

Для студентів 1-3 курсів спеціальності Геодезія та землеустрій факультету агротехнологій і природокористування літо вже традиційно є часом навчальних практик з:

• з топографії;
  • з геодезії;
  • з супутникової геодезії.

Метою навчальної практики з топографії є закріплення знань, отриманих при вивченні теоретичного курсу топографії, ознайомлення з організацією геодезичних робіт (польових і камеральних) і придбання практичних навиків в самостійному їх виконанні.

Навчальна практика з геодезії проводиться з метою практичного засвоєння методики геодезичних спостережень, які виконуються при створенні планової та висотної основи топографічних знімань і їх попередньої обробки.

Навчальна практика з супутникової геодезії сприяє закріпленню, поглибленню і розширенню теоретичних знань з вищої та супутникової геодезії, зі сферичної та практичної астрономії, із геодезичних робіт і вишукувань у землеустрої, земельного кадастру та землевпорядного проектування, що були одержані протягом навчального року.

Велика вдячність товариству з обмеженою відповідальністю НК ЗЕМЕКСПЕРТ в особі Кушнірука Івана Івановича за аерофотозйомку території центрального міні-геополігону (територія університету, стадіон університету), а також побудову геодезичної мережі згущення методом GPS-спостережень.

Старт …

1

Ось і перші результати роботи. У подальшому нас очікує робота з накладки, цифрування та аналізу знімків.

Побудову геодезичної мережі згущення методом GPS-спостережень.

7 8 9

Результатом проходження навчальних практик - є набуття студентами умінь та навичок із практичним застосування отриманих знань у процесі виконання землевпорядних робіт.

Колектив кафедри
Геодезії та землеустрою