Науково-практичний семінар "Як стати ефективним керівником?"
Економічний факультет

Багато хто вважає, що бути керівником — це талант, який або дано людині, або ні. Однак, бути ефективним керівником означає передусім вміти управляти самим собою, і цьому вмінню можна і потрібно навчитися.

Пітер Друкер

16 червня 2017 року на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування Подільського державного аграрно-технічного університету професором Чикурковою А.Д. було проведено науково-практичний семінар на тему "Як стати ефективним керівником", який був підготовлений за участі студентів 1стн курсів економічного факультету.

На семінар були запрошені декан економічного факультету Місюк М.В., професорсько-викладацький склад кафедри, аспіранти і студенти економічного факультету.

Метою семінару було поглиблення знань студентів із теми "Керівництво і лідерство" навчальної дисципліни "Менеджмент", а також вивчення світового досвіду становлення і розвитку видатних керівників успішних компаній і корпорацій. До уваги слухачів було запропоновано цікаві доповіді і презентації студентів з актуальних питань управління персоналом, командного менеджменту, формування структури управління підприємством, формування вимог до професійних і особистих якостей керівників різних ланок управління.

Жваву дискусію викликали презентації студентів Марценюка Олега, Тулюлюк Юлії, Вествальської Олени, Іванишин Наталії.