Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні питання сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату”
Новини

У конференції взяли участь науковці ПДАТУ та з Києва (Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків НААН, ННЦ Інституту землеробства НААН), Харкова (Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва), Черкас (Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького), Чернівців (Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича), (Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника), Хмельницького (Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН), Камянець-Подільського (Хмельницька філія інституту охорони ґрунтів України, НПП «Подільські Товтри») та представники виробництва (ТзОВ «Світ шкіри» Асоціація «Біоконверсія» м. Івано-Франківськ та " ПВКФ "Імпторгсервіс" м. Дніпро).