Викладачі кафедри рослинництва, селекції і насінництва організували та провели науково-практичний семінар для студентів коледжу ПДАТУ
Факультет агротехнологій і природокористування

Хоміна Вероніка Ярославівна, доктор сільськогосподарських наук провела змістовну лекцію з навчальної дисципліни «Лікарські рослини», розповівши про біологічні особливості, народногосподарське значення та технологію вирощування лікарських рослин.

Гораш Олександр Савич - завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України ознайомив студентів із основними культурами України та основами дисципліни «Селекція і насінництво сільськогосподарських культур».

Бахмат Микола Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор презентував колекцію бобових культур, розповівши про особливості технології її вирощування.

Степанченко Віталій Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук розповів цікаві факти з технології вирощування зернових культур, продемонструвавши колекцію озимих і ярих пшениць.