EU Study Days in Ukraine
Новини

(Єврошколи) - це проект від Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з українським освітнім центром реформ та унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращіх фахівців з Європейського союзу та України;
  • глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);
  • дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
  • розвинути мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Участь у Єврошколах є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст, набір яких відбуватиметься на конкурсній основі.

Запрошуємо студентів (останніх курсів) та випускників ВНЗ з усіх регіонів України!

Робочі мови: українська та англійська.

Термін подання заявок: до 23 червня.

Подання заявок